Moravska Bastei MOBA

Internetový obchod
Upoutávka
Upoutávka
Upoutávka
Upoutávka
Upoutávka

Aktuality

05.05.2016

Pozvánka

Svět knihy 2016

01.05.2016

Brzy vyjde

Připravujeme na květen 2016

28.04.2016

Literární soutěž

Literární soutěž k 25. výročí vzniku nakladatelství MOBA

19.04.2016

Knižní novinky

Právě vychází v nakladatelství MOBA.

01.04.2016

Důležité upozornění!

Pozor, změna adresy!

Vítejte na stránkách nakladatelství MOBA

Vítejte na stránkách nakladatelství MOBA

Vybíráme z e-shopu
Jsou světla, která nevidíme
Noc nad Reykjavíkem
Láska v Paříži
Amnézie
Jsou světla, která nevidíme Noc nad Reykjavíkem Láska v Paříži Amnézie
Autor: Doerr, Anthony Autor: Indridason, Arnaldur Autor: Barreau, Nicolas Autor: Robotham, Michael
Marie-Laure prožívá s milujícím otcem spokojené dětství v Paříži. Život ji však postaví před první těžkou zkoušku, když v raném věku oslepne. Tehdy ještě netuší, že má před sebou další, mnohem obtížnější zkoušky. Během jednoho víkendu je v rybníku na kraji města nalezen utopený bezdomovec a beze stopy zmizí mladá žena. Oba případy nedopřávají Erlendurovi klidu. Začíná tedy pátrat na vlastní pěst... Alain Bonnard, majitel malého kina v Paříži, je nostalgikem z přesvědčení. Rád promítá filmy a má rád lidi, kteří na ně chodí. Hlavně tu okouzlující, plachou ženu v červeném kabátu, která přichází každou středu... Jedné studené londýnské noci je z Temže vytažen  detektiv oddělení vražd Vincent Ruiz. V noze má kulku a v paměti mu zeje obří propast. Nevzpomíná si ani na střelbu, ani na to, jak se ocitl v řece.
319 Kč
239 Kč
231 Kč
295 Kč

Černý anděl
Dravec
Miluji tě...i s natáčkama
Panství Daringham Hall - Rozhodnutí
Černý anděl Dravec Miluji tě...i s natáčkama Panství Daringham Hall - Rozhodnutí
Autor: Dahl, Kjell Ola Autor: Uher, František Autor: Jakoubková, Alena Autor: Taylor, Kathryn
Detektiv Gunnarstranda má vyšetřit vraždu policisty Ivara Killiho. Při prohlídce jeho bytu najde fotoaparát a v něm kontroverzní snímky velmi mladé dívky.   Krásný jarní den se změní v noční můru, když je pod mostem v blízkosti potoka nalezena mrtvá dívka bez bot. Vyšetřování se ujímají tři králové, jak kolegové říkají kriminálním inspektorům Čemusovi, Plevákovi a Justovi. Brzy odhalí její identitu...   Chiara Valentová je nejen půvabná mladá žena, ale navíc má i zajímavé a atraktivní zaměstnáním – je letuška. A právě v letadle se seznámí s budoucím manželem. Ben Sterling si to nedokáže vysvětlit. Od chvíle, kdy dorazil na panství Daringham Hall, už v jeho životě nic není jako dřív. Anení to jen proto, že jej jeho dlouho ztracená rodina přijala na rodovém sídle ve Východní Anglii tak nečekaně vstřícně.
271 Kč
231 Kč
199 Kč
224 Kč

Čuníkův supertajný deník
S cejchem vraha
Dlouhá cesta
Společnice
Čuníkův supertajný deník S cejchem vraha Dlouhá cesta Společnice
Autor: Stamp, Emer Autor: Bauer, Jan Autor: Körnerová, Hana Marie Autor: Pearse, Lesley
Je to supertajný deník, ale Kačer a já jsme se dohodli, že si ho taky můžete přečíst. Snad mi budete věřit, co píšu, protože Kačer říká, že je to neuvěřitelný. Lukáš Trobl z Květnice, syn z nepříliš významného českého rodu, se po studiích na evangelické univerzitě v Heidelberku vrací do Čech a uchází se o místo na císařském dvoře. V září 1793 ovládli Francii jakobíni a jejich téměř roční soupeření o moc s girondisty vyvolalo novou vlnu poprav. Pod gilotinou skončilo téměř dvacet tisíc lidí. Horší dobu k návratu do rodné země si Hermína de Marigny vybrat nemohla. Patnáctiletá Belle vyrůstá v londýnském nevěstinci U Annie, aniž by tušila, co se každodenně odehrává v pokojích nahoře. Annie je totiž její matka a úzkostlivě střeží dceřinu nevinnost.
191 Kč
199 Kč
231 Kč
287 Kč

Tajemství čínského léčitelství
Strašidla z Woodlandu
Mrtvý posel
7 dní
Tajemství čínského léčitelství Strašidla z Woodlandu Mrtvý posel 7 dní
Autor: Harper, Jennifer Autor: Kuťák, Jaroslav Autor: Vondruška, Vlastimil Autor: Meyer, Deon
Na rozdíl od západní medicíny preferuje tradiční čínská medicína při léčení člověka celostní pojetí. Autorka představuje tuto metodu a pomáhá čtenáři, aby se naučil porozumět vlastnímu tělu, aby rychleji a lépe rozpoznal symptomy nemoci.   Prastaré stromy, neprostupné hvozdy, zarostlé trnitými keři. Takový je les, kolem kterého krouží golfisté na hřišti Woodland. Jen málokdo se odváží opustit bezpečí otevřeného prostoru, přebrodit potok a jít hledat zatoulaný míček. Královský písař Jiří Adam z Dobronína nalezne u dveří svého domu těžce zraněného muže. Umírající stihne ještě říci, že se chystá jakési spiknutí, jenže zemře dřív, než stačí povědět víc. Jihoafrický policejní sbor čelí největší možné hrozbě – neznámý odstřelovač si vybral za cíl policisty a vyhrožuje, že se budou útoky opakovat každý den, dokud nebude zatčen vrah mladé ambiciózní právničky Hanneke Sloetové.
263 Kč
199 Kč
224 Kč
287 Kč

Zeď vzpomínek
Rytíři z Vřesova
Mimořádný život Franka Derricka, 81 let
Husitská epopej IV - Za časů bezvládí
Zeď vzpomínek Rytíři z Vřesova Mimořádný život Franka Derricka, 81 let Husitská epopej IV - Za časů bezvládí
Autor: Doerr, Anthony Autor: Niedl, František Autor: Morrison, J. B. Autor: Vondruška, Vlastimil
Přečtěte si tuto knihu – změní váš pohled na paměť, čas, lásku a naši snahu udržet si věci, bez nichž nemůžeme žít. Ti, kteří si oblíbili jedinečný vypravěčský styl autora knihy Jsou světla, která nevidíme, jistě nebudou zklamáni ani tentokrát.       Píše se rok 1310 a do Čech přijíždí mladičký Jan Lucemburský, aby se zde ujal vlády. Země je rozpolcená. Na jedné straně přívrženci slabého Jindřicha Korutanského, na druhé straně přívrženci Jana Lucemburského, manžela Elišky Přemyslovny. Zvlhlé sušenky, scvrklé brambory anebo železná zásoba konzerv se špagetami. Takhle vypadala Frankova lednice, než k němu nastoupila pečovatelka Kelly Christmasová. Udělala pořádný vítr nejen v potravinách, ale i v jeho životě...   Čtvrtý díl začíná těsně po smrti císaře Zikmunda. Na trůn nastoupí jeho zeť Albrecht Habsburský. Ten však záhy také umírá a v zemi se znovu rozhoří domácí válka, kterou proti sobě vede šlechta podporovaná městy.
239 Kč
239 Kč
239 Kč
351 Kč

Partneři

Copyright © 2016 Moravská Bastei MOBA,s. r. o. All rights reserved.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.