Jablko nepadlo daleko od stromu

Novela Vlastimila Vondrušky Jablko nepadlo daleko od stromu vychází při příležitosti vydání 30. svazku série Hříšní lidé Království českého a obsahuje kromě napínavého příběhu, v němž podstatnou roli hrají děti Oldřicha z Chlumu, také úvodní slovo autora a nakladatele i soupis všech titulů autora vydaných v nakladatelství MOBA v letech 2002 – 2022. Celý popis
Jablko nepadlo daleko od stromuAkceNovinka

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2022
Počet stran:
64
Formát:
154 x 219 mm
Vazba:
sešívaná
ISBN:
978-80-279-0673-4
Kategorie:

Popis produktu

Novela Vlastimila Vondrušky Jablko nepadlo daleko od stromu vychází při příležitosti vydání 30. svazku série Hříšní lidé Království českého a obsahuje kromě napínavého příběhu, v němž podstatnou roli hrají děti Oldřicha z Chlumu, také úvodní slovo autora a nakladatele i soupis všech titulů autora vydaných v nakladatelství MOBA v letech 2002 – 2022.
K dispozici pouze na e-shopu nakladatelství MOBA (www.mobaknihy.cz) a na stránkách autora (Vlastimil Vondruška - Oficiální stránky (vlastimilvondruska.cz)).
V rámci mimořádné akce bude tato novela zdarma přikládána ke každé objednávce jakékoliv knihy Vlastimila Vondrušky, uskutečněné v e-shopu nakladatelství MOBA od 21. září 2022, a pro všechny zákaznické předobjednávky románu Anděl smrti.
Neplatí pro knihy objednané z oddělení antikvariát.
 

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×