Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nejlepší velký western G. F. Unger 055 - Muž proti muži

Z pastvin se ztrácí pořád víc dobytka, v kraji se potulují pochybná individua, která v saloonu Arapaho City utrácejí spousty peněz. A za tmavých nocí obchází zabiják se sharpskou a rozsévá svou krvavou setbu. Malí rančeři se strachují o své životy. Nikdo neví, kdo stojí za krutými útoky. To se naráz změní, když se zloději dobytka odváží i na pastvinu Johna McGilla. Bývalý pistolník odhodlaně vyhlásí neviditelnému škůdci válku. A ten brzy pozná, že má proti McGillovi jen jednu šanci: musí vystoupit ze tmy a podstoupit otevřený souboj. Celý popis

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2018
Počet stran:
80
Formát:
154 x 219
Vazba:
brožováno
ISBN:
978-80-243-8433-7
Překladatel:
Zuzana Schönová
Přeloženo z jazyka:
Německého

Popis produktu

Z pastvin se ztrácí pořád víc dobytka, v kraji se potulují pochybná individua, která v saloonu Arapaho City utrácejí spousty peněz. A za tmavých nocí obchází zabiják se sharpskou a rozsévá svou krvavou setbu. Malí rančeři se strachují o své životy. Nikdo neví, kdo stojí za krutými útoky. To se naráz změní, když se zloději dobytka odváží i na pastvinu Johna McGilla. Bývalý pistolník odhodlaně vyhlásí neviditelnému škůdci válku. A ten brzy pozná, že má proti McGillovi jen jednu šanci: musí vystoupit ze tmy a podstoupit otevřený souboj.

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×