Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Perry Rhodan 082 - Útok na Tan Jamondi

Co ještě před dvěma roky bylo sotva myslitelné, se stává skutečností: po celém hvězdném oceánu povstávají utlačené národy proti kybbské hrůzovládě. Stejně jako předtím stojí v čele revoluce lesní národ opovrhovaných Motan, jež jsou po tisíciletích znovu spojeny se svými bionickými křižníky, a šestice nesmrtelných Hlídek řádu Ochránců. Celý popis

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2012
Počet stran:
64
Formát:
155 x 225
Vazba:
brožováno
ISBN:
978-80-243-5001-1
Překladatel:
František Ryčl
Přeloženo z jazyka:
Německého

Popis produktu

Co ještě před dvěma roky bylo sotva myslitelné, se stává skutečností: po celém hvězdném oceánu povstávají utlačené národy proti kybbské hrůzovládě. Stejně jako předtím stojí v čele revoluce lesní národ opovrhovaných Motan, jež jsou po tisíciletích znovu spojeny se svými bionickými křižníky, a šestice nesmrtelných Hlídek řádu Ochránců.Mají však minimální šanci, pokud Kybbové využijí veškerý svůj mocenský potenciál: avšak z důvodů, které dosud neznají hvězdná královna Zephyda ani její rádci, byli prakticky všichni Kybb-Titáni převeleni do Sluneční soustavy. Zdá se, že cesta ke grandióznímu vítězství je otevřena - že lze symbolicky zlomit kybbskou moc tím, že bude osvobozena soustava, která je považována za kolébku řádu Ochránců.

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×