Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Srdcový král

Rodilá Švédka Emma se nedávno přestěhovala do Prahy, aby se seznámila s vlastí své matky a vystoupila ze stínu otce, mezinárodně uznávaného autora detektivek. Celý popis
Srdcový králAntikvariát

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2015
Počet stran:
336
Formát:
115 x 185
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-243-6729-3

Popis produktu

Rodilá Švédka Emma se nedávno přestěhovala do Prahy, aby se seznámila s vlastí své matky a vystoupila ze stínu otce, mezinárodně uznávaného autora detektivek. Zatímco se snaží svým svérázným způsobem sžít s odlišným světem a mentalitou Čechů, je v jednom břevnovském bytě nalezena mrtvá studentka s nožem v srdci a kartou srdcového krále v ústech. Případ je svěřen Emmě jako zkouška, která rozhodne o jejím dalším působení na pražské kriminálce. Brzy se však pro ni stane příliš osobní a zabředne do něj víc, než by se dalo čekat. Bude její instinktivně vedené vyšetřování stačit na rozluštění záhady nejen zločinu, ale i jejího vlastního života?Nezapomenutelný netradiční román plný napětí i humoru spojuje to nejlepší ze severských a českých detektivek.

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×