Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zpověď inkvizitora - Ekniha

Vyprodáno
 Doručení: ve čtvrtek 05.11. u vás doma (způsoby doručení)
279 Kčvč. DPH
Ušetříte 70 Kč
Běžně 349 Kč
Zapomeňte na KLADIVO NA ČARODĚJNICE, teď je tu ZPOVĚĎ INKVIZITORA!  Ponurý příběh na pozadí šumpersko-losinských inkvizičních procesů na konci „temného“ 17. století.         Celý popis
Zpověď inkvizitora - Ekniha e-kniha

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2014
Další formáty:

Popis produktu

Zapomeňte na KLADIVO NA ČARODĚJNICE, teď je tu ZPOVĚĎ INKVIZITORA! „Netvor! Lidská zrůda! Inkvizitor!“Tak mě v myslích zvou proradní sousedé…Co je mi po lidech? Ať si myslí, co je jim libo. Jsem sám v nejbohatším domě v Šumperku, v tom městě prolezlém čarodějnictvím a falší!  Já, bývalý mocný muž, bývalý rychtář František Ferdinand Gaup…Já to dokázal! Z té čarodějnické sluje vytěžil majetek, kterým jsem prospěl své vlastní rodině, obdaroval potřebné, věnoval desátek na bohulibé účely, klášteru. Do ohně s prokletými čarodějnicemi! Ponurý příběh na pozadí šumpersko-losinských inkvizičních procesů na konci „temného“ 17. století. Vraždy, krádeže, smilstvo. František Ferdinand Gaup, muž, který přičichl k moci, zradil sebe i své přátele, zaprodal se peklu, démonu chtivosti. Byl pouhým kolečkem v soukolí, jak sám tvrdí, nebo byl jeho podíl mnohem významnější, než byl ochoten připustit?   Zpověď přísedícího čarodějnických procesů plná nesmyslných krutostí nic nezamlčuje.

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×

Prodejci

Knižní tituly v elektronické verzi si můžete objednat pouze u našich partnerů. K nákupu vám doporučuje tyto prodejce:

Naše knihy prodávají také: