Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Akční balíček Historické romány a krimi

Akční balíček knih obsahuje knihy: Císařský kurýr Marie Terezie, Tajemství Prokopa Velikého a Řeka osudu. Celý popis
Akční balíček Historické romány a krimiAkce

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2020
Vazba:
pevná vazba

Popis produktu

Akční balíček knih obsahuje knihy: Císařský kurýr Marie Terezie, Tajemství Prokopa Velikého a Řeka osudu.

Zdeněk Grmolec - Císařský kurýr Marie Terezie
Z Vídně vyjížděl Šimon za únorového mrazu. Popřál svojí hnědé kobylce dobré ráno a postěžoval si jí. Proč ho od sebe odhání ta, které chce sloužit? Chápal ale, že ve svém postavení nemůže nic jiného chtít. Žena, do které se zamiloval, je císařovna!

Jiří Dobrylovský - Tajemství Prokopa Velikého
Doba se mění. Ale historie se opakuje. Potíže, se kterými se potýkáme, jsou navzdory oddělujícím staletím variacemi na stále jedno a totéž téma. Co spojuje husitského vojevůdce Prokopa Holého, řečeného Velikého, jezuitského kněze Petra Kanisia a vatikánského Strážce Vittoria Baldiniho? A je husitská reformace, jezuitská protireformace a současnost v něčem podobná?
Jiří Dobrylovský nabízí pohled do tří různých navzájem se prolínajících časových rovin očima tří nezapomenutelných osobností.

Jiří Brabenec - Řeka osudu
Václav Hájek z Libočan přišel na svět s velikým posláním. Měl se stát vypravěčem své doby, rozporuplné, jako byl on sám. Čtenáři se nabízí jedinečná možnost nahlédnout do Hájkova života plného zvratů i do zákulisí tehdejší politiky. Chtěl vytvořit unikátní dílo, nebo toužil po slávě? A co mu stálo v cestě? Habsburkové, nebo spíše vlastní neduhy?

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×