Michael Robotham

Australský spisovatel Michael Robotham (1960) sbíral zkušenosti jako novinář v Austrálii, Velké Británii (UK’s Mail on Sunday) a Americe. Poté začal psát jako nájemný autor životopisy populárních osobností světové politiky, sportu, vojenství a kultury. Dvanáct těchto jeho knih, pod které se nemohl podepsat, se stalo bestsellerem, prodalo se jich několik milionů. Celý popis

Zobrazit filtry
Autor
Rok vydání
Formát

Michael Robotham

Australský spisovatel Michael Robotham (1960) sbíral zkušenosti jako novinář v Austrálii, Velké Británii (UK’s Mail on Sunday) a Americe. Poté začal psát jako nájemný autor životopisy populárních osobností světové politiky, sportu, vojenství a kultury. Dvanáct těchto jeho knih, pod které se nemohl podepsat, se stalo bestsellerem, prodalo se jich několik milionů.
O prvních 100 stran jeho nedopsaného psychologického thrilleru Suspect (V podezření) se strhla nakladatelská bitva na londýnském knižním veletrhu. Kniha byla přeložena do 22 jazyků, vyšla ve více než 50 zemích a ve světě se jí prodalo víc než milion kusů. Dnes už má série Robothamových krimi thrillerů s psychologem Joem O´Louglinem deset pokračování a jedenácté pokračování CLOSE YOUR EYES (Zavři oči) vyjde ještě letos.