Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Balada o snech

Do rodiny mladičké Lucie přicházejí po strastech druhé světové války ještě další, mnohonásobně větší útrapy. Staletá pravidla venkova se pod nátlakem socialistického režimu rozpadají, sedláci jsou zatýkáni, jejich majetek znárodňován a rolnické rody přicházejí o domovy. Také Luciina rodina je nucena snášet opakovaná příkoří a pokorně přijímat nenávratné životní ztráty. Jak vysoko se ale může jedno bezpráví vršit na druhé, než člověka přinutí přestat klopit hlavu?Rodinná sága o hloubce lidské touhy chránit svoje milované a o desítky let skrývané vině… Celý popis
Balada o snechPřipravujeme

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2022
Počet stran:
296
Formát:
120 x 200
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-279-0270-5
Předpokládané datum vydání:
duben 2022

Popis produktu

Existují vzpomínky, na které nelze zapomenout.
Existují přátelství, za které je třeba bojovat.
Existují skutky, které se musí vykonat.
Do rodiny mladičké Lucie přicházejí po strastech druhé světové války ještě další, mnohonásobně větší útrapy. Staletá pravidla venkova se pod nátlakem socialistického režimu rozpadají, sedláci jsou zatýkáni, jejich majetek znárodňován a rolnické rody přicházejí o domovy. Také Luciina rodina je nucena snášet opakovaná příkoří a pokorně přijímat nenávratné životní ztráty. Jak vysoko se ale může jedno bezpráví vršit na druhé, než člověka přinutí přestat klopit hlavu?
Rodinná sága o hloubce lidské touhy chránit svoje milované a o desítky let skrývané vině…

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×