Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Cyklo P

Pavel a Mirek jsou čerství vysokoškoláci, kterým na první pohled nic neschází. Žijí v okresním městě kdesi na severu Čech a většinu volného času tráví v sedlech bicyklů, na nichž brázdí silničky příhraničních hor. To, že jeden z nich začne při trénincích vozit do Německa pervitin, je výsledek několika náhod. Celý popis
Cyklo PPřipravujeme

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2022
Počet stran:
224
Formát:
120 x 200
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-279-0266-8
Předpokládané datum vydání:
květen 2022
Edice:
Původní česká detektivka

Popis produktu

Pavel a Mirek jsou čerství vysokoškoláci, kterým na první pohled nic neschází. Žijí v okresním městě kdesi na severu Čech a většinu volného času tráví v sedlech bicyklů, na nichž brázdí silničky příhraničních hor. To, že jeden z nich začne při trénincích vozit do Německa pervitin, je výsledek několika náhod. Jenže pro Pavla se z pašování perníku nestane jen výnosný byznys, ale nevědomky i lék na bolístky dospívání. Snad proto neumí včas přestat, a jeho “obchody” se v cyklistickém oddíle provalí. Jak to tak bývá, umírají nevinní, a do vězení místo Pavla putuje jeho táta, bývalý cyklistický reprezentant. Takhle jsem to sakra nechtěl, spílá si Pavel, jenže je až moc chytrý na to, aby se nechal emocemi zlomit. Tuhle výzvu zvládl, a poradí si s dalšími – byznys musí šlapat dál!

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×