Dvojitý šach

Skladem
 Doručení: ihned
199 Kčvč. DPH
Inspektoři František Chlubný a Michal Prokeš řeší další zapeklitý případ – zmizení velitele vojenského letectva generála Zagorského. Po návratu z Polska do Prahy na ně čeká zdánlivě snadné vyšetřování smrti obchodníka polského původu. Jedná se o pouhou náhodu? Celý popis

Bibliografické údaje

Autor:
Rok vydání:
2023
Počet stran:
240
Formát:
120 x 200
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-279-0470-9
Další formáty:

Popis produktu

Praha 1930
Inspektoři František Chlubný a Michal Prokeš řeší další zapeklitý případ – zmizení velitele vojenského letectva generála Zagorského. Po návratu z Polska do Prahy na ně čeká zdánlivě snadné vyšetřování smrti obchodníka polského původu. Jedná se o pouhou náhodu?
Oba muži jsou odhodláni odhalit pravdu za každou cenu a nechtěně se stávají účastníky vysoké a nebezpečné hry, v níž mají některé informace cenu života…


 

Recenze

Celkové hodnocení
80 %
2 zákazníci hodnotili Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.
30. 9. 2023

Jedná se o historickou detektivku. Děj je zasazen do vojenského prostředí. Jelikož pracuji v rezortu obrany, zaujalo mě právě toto dějové prostředí. Nechci být nějak genderově zaujatá, ale tuším, že kniha jinak asi více zaujme muže než ženy.Některé situace byly v knize mírně předvídatelné. Naopak závěr a důvod, proč se vše tak dělo mě překvapil a jsem ráda, že v tom hrála roli žena, i když vlastně šlo o roli smutnou.Děj v knize pozvolna plynul, zápletka nebyla ale až tak napínavá, abych měla důvod knihu přečíst za jeden večer.Rozhodně se jedná o zvláštní kousek, protože detektivku na toto téma jsem ještě nikdy nečetla.Doručuji tedy fanouškům historie, armády a krimi.

Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.
23. 11. 2023

Nejsem čtenářka ženských románů, takže mi nevadí, že je zde málo ženských postav, ty mužské jsou dostatečně zajímavé. Hlavně, že humor a krásná čeština zůstaly zachovány. Četla jsem už první díl, tento druhý je v mnohém jiný - už není tolik věnována pozornost milostnému životu hlavního hrdiny, ale o to větší pozornost je věnována výstavbě zápletky.

Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.

Ukázky z knihy