Hodná a zlobivá holka

Skladem
 Doručení: ihned
249 Kčvč. DPH
V dozvucích příšerného zločinu je v tajné místnosti nalezena dívka. Je téměř umořená hlady, špinavá a odmítá komukoli říct, jak se jmenuje, jak je stará i odkud pochází. Není uvedená v žádném seznamu pohřešovaných osob a ani její DNA se s nikým neshoduje. O šest let později, stále neidentifikovaná, žije v bezpečí dětského domova pod novým jménem – Evie Cormacová. Celý popis

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2021
Počet stran:
464
Formát:
120 x 200
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-243-9429-9
Překladatel:
Martina Williams Buchlová
Originální název:
God Girl Bad Girl
Přeloženo z jazyka:
anglického
Další formáty:

Popis produktu

V dozvucích příšerného zločinu je v tajné místnosti nalezena dívka. Je téměř umořená hlady, špinavá a odmítá komukoli říct, jak se jmenuje, jak je stará i odkud pochází. Není uvedená v žádném seznamu pohřešovaných osob a ani její DNA se s nikým neshoduje. O šest let později, stále neidentifikovaná, žije v bezpečí dětského domova pod novým jménem – Evie Cormacová. Když k soudu podá žádost, ve které se dožaduje práva na propuštění v dospělosti, musí forenzní psycholog Cyrus Haven rozhodnout, jestli je Evie připravená na život na svobodě. Jenže Evie není jako nikdo, koho Cyrus kdy potkal – je stejnou měrou fascinující i nebezpečná. Evie pozná, když někdo lže, a v jejím okolí pravdu nemluví vůbec nikdo.
Cyrus je mezitím přivolán k vyšetřování šokující vraždy středoškolské šampiónky v krasobruslení, Jodie Sheehanové, která zemřela na opuštěné pěšině nedaleko domova… Forenzní psycholog je lapený mezi dvěma případy – jedna dívka potřebuje zachránit a ta druhá se dovolává spravedlnosti. Jakou cenu bude ochoten zaplatit za pravdu?
 

Recenze

Celkové hodnocení
100 %
2 zákazníci hodnotili Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.
3. 2. 2021

Kniha mě překvapila svým spádem, čtenář je obklopen novými a novými otázkami a dychtivě čeká na další odpovědi. Jen konec bych uvítala ještě trochu více rozvitý, ale zase je více prostoru pro pokračování? :-)

Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.

Ukázky z knihy