Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Linda - příběh zločinu

Ve Växjö, idylickém provinčním městě ve Švédsku, došlo k chladnokrevné vraždě, která obzvlášť vzrušila spoustu myslí a vyvolala mimořádnou vlnu emocí: dvacetiletá Linda byla ve svém vlastním bytě krutě týrána a následně uškrcena. Celý popis

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2013
Počet stran:
552
Formát:
120 x 200 mm
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-243-5552-8
Překladatel:
Jaroslav Bojanovský
Originální název:
Linda, som i Lindamordet
Přeloženo z jazyka:
Švédština

Popis produktu

"Ve Växjö, idylickém provinčním městě ve Švédsku, došlo k chladnokrevné vraždě, která obzvlášť vzrušila spoustu myslí a vyvolala mimořádnou vlnu emocí: dvacetiletá Linda byla ve svém vlastním bytě krutě týrána a následně uškrcena. Linda byla nejen velmi atraktivní a u všech oblíbená, navíc ještě navštěvovala policejní školu a zakrátko měla být přijata do řádného služebního poměru. Mnohé v případu ukazuje na to, že Linda svého vraha znala. Hlavní podezřelý má však velmi dobré alibi..."

Recenze

Celkové hodnocení
60 %
1 zákazník hodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
13. 11. 2020

Pre mňa osobne jedna z najslabších kníh od Perssona. Dojmu z knihy ako aj zo samotného čítania rozhodne nepomohol slabý preklad a snáď nebola strana, na ktorej by neboli gramatické či iné chyby.