Na zemské stezce

Skladem
 Doručení: ihned
199 Kčvč. DPH
Na zemské stezce v blízkosti landštejnské zemské brány dojde k přepadení kupecké výpravy a k vraždě rakouského šlechtice. Pozadí tohoto zločinu se snaží rozkrýt Adalrik ze Sichelbachu, velitel hradní posádky. Zdá se, že stopy vedou do blízkého Hradce. Jedná se o náhodné loupežné přepadení, jaká jsou v liduprázdných pohraničních hvozdech na denním pořádku? N Celý popis

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2020
Počet stran:
432
Formát:
120 x 200
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-243-8945-5
Další formáty:

Popis produktu

Na zemské stezce v blízkosti landštejnské zemské brány dojde k přepadení kupecké výpravy a k vraždě rakouského šlechtice. Pozadí tohoto zločinu se snaží rozkrýt Adalrik ze Sichelbachu, velitel hradní posádky. Zdá se, že stopy vedou do blízkého Hradce. Jedná se o náhodné loupežné přepadení, jaká jsou v liduprázdných pohraničních hvozdech na denním pořádku? Nebo souvisí vražda s výbušnou politickou situací na neklidné hranici? Anebo má ještě širší mocenské souvislosti? Román z první třetiny 13. století líčí okolnosti vzniku hradu Landštejna.

Recenze

Celkové hodnocení
100 %
3 zákazníci hodnotili Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.
5. 3. 2020

Dnes už v celkem široké nabídce historických románů tato kniha, alespoň podle mého názoru, ční velmi vysoko nad ostatními. Byl jsem jí tak fascinován, že jsem ji přečetl během víkendu. Doporučuji.

Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.
18. 4. 2020

Kniha je naprosto skvělá a velice čtivá. Autorova fantasie a evidentní znalost historie a oblasti Landštejna vás velice rychle vtáhne do děje v prostředí tohoto hradu v době 13. století. Určitě vřele doporučuji a těším se na další knihy od tohoto autora!

Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.

Ukázky z knihy