Pod povrchem

Skladem
 Doručení: ihned
249 Kčvč. DPH
Říká se, že politika je nemilosrdná – ale jak zjistí inspektor Tom Reynolds, nic nerozvíří vody tak jako osobní pomsta.Dva mocní muži se pozdě v noci sejdou na utajeném místě a diskutují o dávno započatém plánu, který má již brzy dojít naplnění. O několik hodin později je vysoce postavený vládní činitel Ryan Finnegan brutálně zavražděn v nejchráněnější budově Irska, v paláci Leinster House, sídle parlamentu. Celý popis

Bibliografické údaje

Autor:
Rok vydání:
2022
Počet stran:
440
Formát:
120 x 200
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-279-0461-7
Překladatel:
Marie Dupalová
Originální název:
Beneath the Surface
Přeloženo z jazyka:
anglického
Další formáty:

Popis produktu

Říká se, že politika je nemilosrdná – ale jak zjistí inspektor Tom Reynolds, nic nerozvíří vody tak jako osobní pomsta.
Dva mocní muži se pozdě v noci sejdou na utajeném místě a diskutují o dávno započatém plánu, který má již brzy dojít naplnění. O několik hodin později je vysoce postavený vládní činitel Ryan Finnegan brutálně zavražděn v nejchráněnější budově Irska, v paláci Leinster House, sídle parlamentu.
Na místo je ihned povolán inspektor Tom Reynolds se svým týmem, aby mohl odhalit, kdo za vraždou stojí. Důkazy nejprve ukazují na zločin motivovaný politickými konflikty, překvapivý objev však záhy pošle vyšetřovatele zcela jiným směrem. Motiv vraždy je náhle mnohem osobnější… Ale kdo mohl z Ryanovy smrti těžit nejvíc?

 

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.

Ukázky z knihy