Probudit se jako delfín - Ekniha

Skladem
 Doručení: v úterý 25.06. u vás doma (způsoby doručení)
255 Kčvč. DPH
Ušetříte 64 Kč
Běžně 319 Kč
Po dvacetiletém manželství se Karolína s Jakubem vzájemně odcizí a jejich tři děti se nové situaci nechtějí přizpůsobit. Tak už to zkrátka bývá. Když se k tomu ale přidá finanční tíseň, do níž se dostala Jakubova firma, lži, nevěra a dospívající dcera, která si právě prochází zklamáním z první lásky, vznikne z toho dokonalý chaos. A tak se nelze divit, že by se naši hrdinové občas rádi probudili v jiném těle.Příběhy, které se navzájem prolínají, se před čtenářem odvíjejí viděny očima tří členů rodiny – matky psycholožky, otce podnikatele a dcery Justýny. Celý popis
Probudit se jako delfín - Ekniha e-kniha

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2022
Další formáty:

Popis produktu

Po dvacetiletém manželství se Karolína s Jakubem vzájemně odcizí a jejich tři děti se nové situaci nechtějí přizpůsobit. Tak už to zkrátka bývá. Když se k tomu ale přidá finanční tíseň, do níž se dostala Jakubova firma, lži, nevěra a dospívající dcera, která si právě prochází zklamáním z první lásky, vznikne z toho dokonalý chaos. A tak se nelze divit, že by se naši hrdinové občas rádi probudili v jiném těle.
Příběhy, které se navzájem prolínají, se před čtenářem odvíjejí viděny očima tří členů rodiny – matky psycholožky, otce podnikatele a dcery Justýny.

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.

Prodejci

Knižní tituly v elektronické verzi si můžete objednat pouze u našich partnerů. K nákupu vám doporučuje tyto prodejce:

Naše knihy prodávají také: