Prokletí rodu

Skladem
 Doručení: ihned
179 Kčvč. DPH
Mladá novinářka Alice Bergerová opouští kvůli sporům s kolegy slibně rozjetou kariéru i svůj moderní pražský byt a ocitá se v Juratově, městečku, kde se na první pohled zastavil čas. Stává se redaktorkou v bezvýznamném regionálním týdeníku a postupně se seznamuje s místními lidmi i poměry. Poklidný chod města náhle naruší tragická smrt jednoho z Aliciných kolegů. Alice není ochotná uvěřit, že šlo o sebevraždu, a pouští se proto do vlastního pátrání. Celý popis

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2022
Počet stran:
328
Formát:
120 x 200
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-279-0479-2
Edice:
Původní česká detektivka
Další formáty:

Popis produktu

Mladá novinářka Alice Bergerová opouští kvůli sporům s kolegy slibně rozjetou kariéru i svůj moderní pražský byt a ocitá se v Juratově, městečku, kde se na první pohled zastavil čas. Stává se redaktorkou v bezvýznamném regionálním týdeníku a postupně se seznamuje s místními lidmi i poměry. Poklidný chod města náhle naruší tragická smrt jednoho z Aliciných kolegů. Alice není ochotná uvěřit, že šlo o sebevraždu, a pouští se proto do vlastního pátrání. Pomoc jí ochotně nabídne Robin, majitel místní restaurace, hledající rozptýlení po ztrátě své životní lásky. Zavražděný novinář prý před smrtí pracoval na významném projektu. Mohla ho snad právě tato činnost stát život? Nebo má jeho smrt opravdu souvislost s údajným prokletím města, jak všichni tvrdí?

Recenze

Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.
27. 9. 2022

Toto byl neskutečný nářez. Po dlouhé době jsem četla skvělou detektivku, která mě bavila od začátku až do konce. Moc mě bavila kombinace historie, rodového prokletí, vyšetřovatelky - novinářky. V průběhu knihy jsem byla několikrát napjatá a popravdě jsem po nocích, kdy jsem nemohla usnout, přemýšlela, kdo by nejspíš mohl být vrahem. Má dedukce byla správná, jelikož mám přečteno již více detektivních knih.Edice Původní česká detektivka je úžasná a mám z této edice již přečtených pár knih a mohu vřele doporučit. Doufám, že paní spisovatelka Dobrovolná napíše více detektivních knih a kdyby byla hlavní aktérkou zase Alice, okamžitě bych si příběh chtěla přečíst.

Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.

Ukázky z knihy