Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Propast - Ekniha

Předobjednávka
 Doručení: červenec 2021
239 Kčvč. DPH
Ušetříte 60 Kč
Běžně 299 Kč
Román Propast je strhující příběh tří sester plný lásky, bolesti a nečekaných zvratů. Sylva je mladá učitelka a má těsně před svatbou. Klára je matka desetiletého Martina a se svým druhým manželem čeká další dítě. Linda, nejmladší ze sester, je umělkyně a užívá si svobody. Každá vede svůj vlastní život, každá je jiná. Jedno však mají společné – od dětství drží spolu. Celý popis
Propast - EknihaPřipravujeme e-kniha

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2021
Předpokládané datum vydání:
červenec 2021
Další formáty:

Popis produktu

Někdy stačí malá chvilka nepozornosti a změní se toho až příliš mnoho…

Román Propast je strhující příběh tří sester plný lásky, bolesti a nečekaných zvratů. Sylva je mladá učitelka a má těsně před svatbou. Klára je matka desetiletého Martina a se svým druhým manželem čeká další dítě. Linda, nejmladší ze sester, je umělkyně a užívá si svobody. Každá vede svůj vlastní život, každá je jiná. Jedno však mají společné – od dětství drží spolu. Jedna na druhou se mohou spolehnout, jedna druhé vždy podá pomocnou ruku. Věří, že to tak bude navěky, ale osud si s nimi pohraje. Stačí jedna zakázaná láska, jedna nehoda a všechno je jinak… Sestry zjišťují, že existuje jen jedna cesta, jak všechno dát zase dohromady. A tou je pomsta.

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×

Prodejci

Knižní tituly v elektronické verzi si můžete objednat pouze u našich partnerů. K nákupu vám doporučuje tyto prodejce:

Naše knihy prodávají také: