Samota Christlhof

Skladem
 Doručení: ihned
199 Kčvč. DPH
Stavení Christlhof, nebo také Pohádka na Šumavě, nechvalně proslulo působením sériového vraha Ivana Roubala. Vražedné běsnění se v něm prý probudilo právě tady. Na samotě ho pronásledovaly neznámé hlasy, zde se také pravděpodobně zbavoval některých svých obětí. Temná historie místa je však mnohem hlubší. Celý popis

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2021
Počet stran:
368
Formát:
120 x 200
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-243-9425-1
Další formáty:

Popis produktu

Mysteriózní příběh šumavské usedlosti

Stavení Christlhof, nebo také Pohádka na Šumavě, nechvalně proslulo působením sériového vraha Ivana Roubala. Vražedné běsnění se v něm prý probudilo právě tady. Na samotě ho pronásledovaly neznámé hlasy, zde se také pravděpodobně zbavoval některých svých obětí. Temná historie místa je však mnohem hlubší. Usedlost se stala svědkem tragédie dvou rodin v době třicetileté války a ani další obyvatelé zde nenašli štěstí. Roubal zdaleka nebyl jediný, kdo zde proléval krev a koho pak dostihly nemilosrdné následky jeho činů. Pokud skutečně existují prokletá místa, samota Christlhof mezi ně patří.

Recenze

Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.
5. 7. 2021

Kniha se mi četla moc hezky, obzvlášť se mi líbily pasáže popisující staré slovanské rituály. Postavy byly vykresleny s citem a nechybělo napětí a záhada, která prostupovala celým příběhem.

Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.