Skrýš

O práci v mateřské školce ve městě Valla se uchází devětadvacetiletý Jan. Nejedná se ale o běžnou školku, zařízení jménem Mýtina sousedí s detenčním ústavem, jehož klienty jsou i rodiče dětí ze školky. Celý popis

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2013
Počet stran:
416
Formát:
120 x 200 mm
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-243-5249-7
Překladatel:
Jaroslav Bojanovský
Originální název:
Sankta Psyko
Přeloženo z jazyka:
Švédština

Popis produktu

O práci v mateřské školce ve městě Valla se uchází devětadvacetiletý Jan. Nejedná se ale o běžnou školku, zařízení jménem Mýtina sousedí s detenčním ústavem, jehož klienty jsou i rodiče dětí ze školky. Jan má mimo jiné tyto děti doprovázet podzemní chodbou do návštěvní místnosti ústavu na pravidelné schůzky s rodiči. Chod ústavu obestírá tajemství a podle striktního ústavního řádu se na něj Jan nesmí vyptávat. Tajemství má však i on. O devět let dříve, když se vydal s dětmi ze školky, v níž tehdy působil, na procházku do lesa, mu při návratu jedno z nich chybělo. Jedné noci, když děti usnou, Jan odemkne dveře od chodby a vydá se hledat odpovědi na své otázky?

Recenze

Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.
22. 10. 2018

Skvělá kniha, nebyl by problém ji přečíst najednou. Nemusí téct krev proudem, přesto velmi napínavá a uvěřitelná. Doporučuji !

Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.