Tajemství osudu - Ekniha

Vyprodáno
 Doručení: v pátek 24.05. u vás doma (způsoby doručení)
223 Kčvč. DPH
Ušetříte 56 Kč
Běžně 279 Kč
Příběh muže, kterému šlechtický titul štěstí nepřinesl, a jeho vnučky, která ho celý život hledala, je napsán podle skutečných událostí. Líčí život tří generací jedné rodiny a zavede nás do Vídně, ale také do Děčína, Ostravy, Karviné i Havířova. Navštívíme zámek Konczyce Wielkie, který patřil rodině Larisch-Mönnich a ještě v minulém století byl součástí Československa.Někdy stačí jediná lež k tomu, aby zásadně změnila běh věcí a ovlivnila život několika generací.Celý popis
Tajemství osudu - Ekniha e-kniha

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2020
Další formáty:

Popis produktu

Včera jsem byl odsouzen k trestu smrti. Nevím, kolik mi zbývá života, kolik času ještě mám. Možná pár dní, možná pár hodin.
Od té chvíle nemohu spát, a když zavřu oči, vidím celý svůj život. Běží jako ve zrychleném filmu. Se spaním jsem míval občas problémy, ale teď je to ještě horší.
Za tři měsíce bych měl oslavit své padesátiny, ale já si myslím, že se to už nestane…
 
Příběh muže, kterému šlechtický titul štěstí nepřinesl, a jeho vnučky, která ho celý život hledala, je napsán podle skutečných událostí. Líčí život tří generací jedné rodiny a zavede nás do Vídně, ale také do Děčína, Ostravy, Karviné i Havířova. Navštívíme zámek Konczyce Wielkie, který patřil rodině Larisch-Mönnich a ještě v minulém století byl součástí Československa.

Někdy stačí jediná lež k tomu, aby zásadně změnila běh věcí a ovlivnila život několika generací.

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.

Prodejci

Knižní tituly v elektronické verzi si můžete objednat pouze u našich partnerů. K nákupu vám doporučuje tyto prodejce:

Naše knihy prodávají také: