Ve spárech Afrodity

Skladem
 Doručení: ihned
189 Kčvč. DPH
Krátce poté, co je poručík Daniel Braný převelen k pražské mordpartě, dochází k vraždě jeho nového kolegy. Případ je samozřejmě přidělen jiným kriminalistům, přesto Daniel tajně pátrá na vlastní pěst, což se ukáže jako velice nebezpečné rozhodnutí. V souvislosti s jiným případem pak naráží na nelegální obchodování řecké mafie, navíc musí řešit také osobní problémy. Může věřit alespoň tajemné Řekyni se záhadnou minulostí, která je jeho cenným zdrojem informací? Celý popis

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2023
Počet stran:
360
Formát:
120 x 200
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-279-0776-2
Edice:
Původní česká detektivka
Další formáty:

Popis produktu

Krátce poté, co je poručík Daniel Braný převelen k pražské mordpartě, dochází k vraždě jeho nového kolegy. Případ je samozřejmě přidělen jiným kriminalistům, přesto Daniel tajně pátrá na vlastní pěst, což se ukáže jako velice nebezpečné rozhodnutí. V souvislosti s jiným případem pak naráží na nelegální obchodování řecké mafie, navíc musí řešit také osobní problémy. Může věřit alespoň tajemné Řekyni se záhadnou minulostí, která je jeho cenným zdrojem informací?

 

Recenze

Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.
23. 3. 2023

Třetí kniha píseckého autora, tentokráte detektivka. Zavede nás do let přelomových, kriminalista, řecká mafie a tajená kráska. Čte se samo, akce i napětí. Čtenář se mnohé dozví, hlavní hrdina není zase takový sympaťák - agrese, traumata z dětství a možná stesk. Děj nechci prozrazovat. Ale nudit se nebudete.

Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.

Ukázky z knihy