Za italským snem

Skladem
 Doručení: ihned
239 Kčvč. DPH
Lucia tvrdě pracuje jako právnička ve Walesu a usiluje o povýšení, které si nepochybně zaslouží. Nakonec si však dopřeje odpočinek v domě svých prarodičů v jižní Itálii, kde se díky slunci, citronovníkům a výtečné kuchyni své tety okamžitě cítí jako doma. Když se však dozví, že její dědeček odchází z milované rodinné pizzerie do důchodu a bude ji muset prodat, nedokáže snést pomyšlení, že podnik změní majitele – zvlášť když zjistí, kdo o pizzerii usiluje. Celý popis

Bibliografické údaje

Autor:
Rok vydání:
2022
Počet stran:
280
Formát:
120 x 200
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-279-0458-7
Překladatel:
Helena Brunnerová
Originální název:
Chasing the Italian Dream
Přeloženo z jazyka:
anglického
Další formáty:

Popis produktu

Lucia tvrdě pracuje jako právnička ve Walesu a usiluje o povýšení, které si nepochybně zaslouží. Nakonec si však dopřeje odpočinek v domě svých prarodičů v jižní Itálii, kde se díky slunci, citronovníkům a výtečné kuchyni své tety okamžitě cítí jako doma. Když se však dozví, že její dědeček odchází z milované rodinné pizzerie do důchodu a bude ji muset prodat, nedokáže snést pomyšlení, že podnik změní majitele – zvlášť když zjistí, kdo o pizzerii usiluje.
Špatné zprávy z domova pak Lucii donutí přehodnotit, co vlastně od života chce. Podaří se jí navázat na rodinnou tradici a splnit si svůj sen?

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.

Ukázky z knihy