Zločin přijde po půlnoci

Skladem
 Doručení: ihned
189 Kčvč. DPH
V nové knize Ladislava Berana, bývalého emeritního komisaře, čtenář opět zavítá do prostředí písecké kriminálky, kde nechybí známá parta v čele s kapitánem Karasem. Poručíci Mach a Studnička vyšetřují v devatenácti příbězích zločiny nejrůznějšího charakteru. Podaří se jim zjistit, kdo ukradl doktoru Wimerovi vzácné a drahé kapry koi z jeho zahradního jezírka? Celý popis

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2023
Počet stran:
288
Formát:
120 x 200 mm
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-279-1009-0
Edice:
Původní česká detektivka
Další formáty:

Popis produktu

V nové knize Ladislava Berana, bývalého emeritního komisaře, čtenář opět zavítá do prostředí písecké kriminálky, kde nechybí známá parta v čele s kapitánem Karasem. Poručíci Mach a Studnička vyšetřují v devatenácti příbězích zločiny nejrůznějšího charakteru. Podaří se jim zjistit, kdo ukradl doktoru Wimerovi vzácné a drahé kapry koi z jeho zahradního jezírka? A jak si vyšetřovatelé poradí se záhadnými anonymy v květomluvě, které dostává vyděšená prodavačka obuvi? Příběhy kriminalistů jsou protkány napětím i humorem, pro Studničku s Machem typickým, a zaručují tak při četbě dobrou zábavu.

Recenze

Celkové hodnocení
60 %
1 zákazník hodnotil Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.
24. 8. 2023

Tento recenzní výtisk jsem dostala od nakladatelství Moby. Vůbec jsem nepředpokládala, že to budou kriminální případy, myslela jsem, že je to jeden případ. Tím se i vysvětluje, že to není obsáhlé vyšetřování.V příbězích píseckých kriminalistů Macha a Studničky v čele s kapitánem Karasem, jsou popisovány skutečné případy zločinů - vykrádání chat, bytů, neobyčejných koi kaprů ze zahradního jezírka, nechybí ani feťáci, šlapky, násilí. Zvláštní byl i anonym \"Zločin přijde po půlnoci\", který měl pouze odvrátit samotný čin pachatele.Známé firmy se stále vracejí do lochu, nedokáží ani snad jinak žít na svobodě, než něco provést, aby se tam zase vrátili. Co se mě týče, mám radši příběh, který se rozvíjí, kde můžeme společně hledat pachatele a přemýšlet, jak třeba postupovat při samotném vyšetřování. Tyto povídky byly tak krátké, kde na vyšetřování nebyl ani prostor. Spíše jakoby to bylo o náhodách. Někdo někoho viděl a hned chytili pachatele a byl konec. Nicméně případy byly docela zajímavé, popichování mezi samotnými vyšetřovateli bylo i vtipné, někdy sarkastické, ale to mezi chlapy tak bývá. Kdo má rád takovou četbu krátkých povídek, určitě si přijde na své, já preferuji spíše detektivní klasické vyšetřování jednoho příběhu.

Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.

Ukázky z knihy