Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ledové hlubiny

Jednoho chladného podzimního rána objeví žena na zahradě vyděšené dítě v pyžamu, které není schopno slova. Desetiletý autistický chlapec ze sousedství se probudil uprostřed noci, rodiče beze stopy zmizeli a z poličky v pokoji mu kdosi vzal oblíbenou lodičku. Celý popis

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2015
Počet stran:
448
Formát:
120 x 200 mm
Vazba:
pevná vazba
ISBN:
978-80-243-6718-7
Překladatel:
Eva Osinová
Originální název:
Aus aisiger Tiefe
Přeloženo z jazyka:
Německého

Popis produktu

Jednoho chladného podzimního rána objeví žena na zahradě vyděšené dítě v pyžamu, které není schopno slova. Desetiletý autistický chlapec ze sousedství se probudil uprostřed noci, rodiče beze stopy zmizeli a z poličky v pokoji mu kdosi vzal oblíbenou lodičku. Po dvaceti letech objeví potápěč lebku člověka a tím otevře dávno zapomenutý případ pohřešovaného muže. Vyšetřování zavádí komisařku Ingrid Nyströmovou a její mladou kolegyni Stinu Forssovou až k největšímu lodnímu neštěstí evropských poválečných dějin: potopení baltského trajektu Estonia, které je dodnes opředeno celou řadou mýtů a spikleneckých teorií. Hrůza utopená v ledových hlubinách se chystá vyplout na povrch.

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×