Žižka – Grunwald 1410 - Ekniha

Skladem
 Doručení: ve středu 24.04. u vás doma (způsoby doručení)
279 Kčvč. DPH
Ušetříte 70 Kč
Běžně 349 Kč
Jan Žižka vstupuje do našeho dějinného povědomí až při začátku husitských bouří. Co však dělal před tím? Kde nasbíral své válečnické zkušenosti?V raných letech 15. století, ještě před tím, než se stal slavným vojevůdcem, působí Jan Žižka jako dveřník krále Václava IV. Má panovníkovu plnou důvěru, a tak je vyslán do Polského království, aby krále Vladislava II. Jagella zpravil o trvajícím přátelství mezi oběma zeměmi. V sílícím napětí mezi Polskem a řádem německých rytířů, kteří se Polské království chystají napadnout, se Žižka ukazuje jako velmi schopný bojovník i stratég. Schyluje se k jedné z největších bitev středověku – bitvě u Grunwaldu – a Jan Žižka má příležitost do ní významným způsobem zasáhnout a odnést si z ní zkušenosti pro své další působení. Celý popis
Žižka – Grunwald 1410 - Ekniha e-kniha

Bibliografické údaje

Rok vydání:
2022
Další formáty:

Popis produktu

Jan Žižka vstupuje do našeho dějinného povědomí až při začátku husitských bouří. Co však dělal před tím? Kde nasbíral své válečnické zkušenosti?
V raných letech 15. století, ještě před tím, než se stal slavným vojevůdcem, působí Jan Žižka jako dveřník krále Václava IV. Má panovníkovu plnou důvěru, a tak je vyslán do Polského království, aby krále Vladislava II. Jagella zpravil o trvajícím přátelství mezi oběma zeměmi. V sílícím napětí mezi Polskem a řádem německých rytířů, kteří se Polské království chystají napadnout, se Žižka ukazuje jako velmi schopný bojovník i stratég. Schyluje se k jedné z největších bitev středověku – bitvě u Grunwaldu – a Jan Žižka má příležitost do ní významným způsobem zasáhnout a odnést si z ní zkušenosti pro své další působení.

Recenze

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil Recenze ani hodnocení zboží zákazníky není provozovatelem eshopu upravováno.

Prodejci

Knižní tituly v elektronické verzi si můžete objednat pouze u našich partnerů. K nákupu vám doporučuje tyto prodejce:

Naše knihy prodávají také: