MOBA blog

Dárek zdarma v hodnotě 89 Kč
Dárek zdarma v hodnotě 89 Kč
V rámci mimořádné akce bude novela spisovatele Vlastimila Vondrušky Jablko nepadlo daleko od stromu v hodnotě 89 Kč přikládána zdarma ke každé objednávce jakékoliv knihy Vlastimila Vondrušky, uskutečněné v e-shopu nakladatelství MOBA od 21. září 2022. Novelu obdrží zdarma i všichni zákaznici, kteří si předobjednali román Anděl smrti.
Celý článek
Knižní novinky nakladatelství MOBA na srpen 2022Aktuality
Knižní novinky nakladatelství MOBA na srpen 2022
Nakladatelství MOBA pro vás připravilo na srpen mnoho skvělých knižních novinek – s napětím očekávaný historický román Štěpána Javůrka Sudetský dům, novinku Jo Thomas - Za italským snem, anglickou krimi Ničemnost, historickou detektivku z Velké Moravy Případ ukradené soli a mnoho dalších knižních titulů. Máte se opět co těšit. Krásné léto všem!
Celý článek
Sněhurčina rakev, Kerstin Signe Danielssonová a Roman VoosenAktuality
Sněhurčina rakev, Kerstin Signe Danielssonová a Roman Voosen
Sněhurčina rakev, Kerstin Signe Danielssonová a Roman VoosenŠvédsko, rok 1971. Mladá krásná nevěsta beze sto-py zmizí přímo ze svatební hostiny. O necelých padesát let později se na zahájení výstavy sklářského umění objeví její kostra ve skleněném sarkofágu. Dílo „Sněhurčina rakev“ mělo být špičkovým exponátem sklářského muzea. Někdo ho ale zaměnil za skutečné lidské ostatky ve svatebních šatech. Gunnar Gustavsson, předseda představenstva firmy Gustavssons Glas AB, tvrdí, že jde o tělesné pozůstatky jeho ženy Berit. Jde o nepovedený vtip, nebo o hrozivý zločin? To musejí zjistit vyšetřovatelky Ingrid Nyströmová a Stina Forssová, jejichž pátrání je tentokrát zavede mezi tři rodinné podniky do smålandské Říše skla…
Celý článek